Kontakt

Idag arbetar ett fyrtiotal personer på MEXL, och den sammanlagda kompetensen är mycket hög. Hos oss finns experter inom bland annat arbetsmiljö, entreprenadjuridik, energideklarationer, vibrationer, besiktning och KA. Våra konsulter hjälper er att säkerställa att kommunikationen fungerar sömlöst i projektet. Vi hjälper er att bevaka, samordna och följa upp alla väsentliga delar och frågor, inklusive myndighetsfrågor, och vi finns med er längs hela vägen – från projektstart till avslut.

Fredrik Jensen

Tf. Affärsområdeschef Bygg & Projektledning

fredrik.jensen@mexl.se

010-251 19 26
Spara mitt digitala visitkort

Sofia Borgersen

Bygg & Projektledning

sofia.borgersen@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Camilla Svensson

Bygg & Projektledning

camilla.svensson@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Marcus Larsson

Bygg & Projektledning, Markexploatering & Lantmäteri

marcus.larsson@mexl.se

010-251 19 01
Spara mitt digitala visitkort

Roger Sköld

Bygg & Projektledning

roger.skold@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Andreas Berger

Bygg & Projektledning

andreas.berger@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Zacharias Holmén

Affärsområdeschef Buller & Vibration

zacharias.holmen@mexl.se

010-251 19 10
Spara mitt digitala visitkort

Björn Svernling

Affärsområdeschef Projektering

bjorn.svernling@mexl.se

010-251 19 06
Spara mitt digitala visitkort

Frida Löfvall

Bygg & Projektledning

frida.lofvall@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Kerstin Dahlstrand

Ekonomi- & Projektadministratör

kerstin.dahlstrand@mexl.se

010-251 19 05

Spara mitt digitala visitkort

Anna Johansson

Buller & Vibration

anna.johansson@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Jesper Johansson

Buller & Vibration

jesper.johansson@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Jessica Fröjdendal

Buller & Vibration

jessica.frojdendal@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Jesper Freeman

Buller & Vibration

jesper.freeman@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Victoria Brorsson

Bygg & Projektledning

victoria.brorsson@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Frida Norrman

Markexploatering & Lantmäteri

frida.norrman@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Oskar Hauri

Buller & Vibration

oskar.hauri@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Tomas Eklöf

Styrelseordförande

tomas.eklof@mexl.se

Simon Sällström

Affärsområdeschef Entreprenadbesiktning & Energideklaration

simon.sallstrom@mexl.se

010-251 19 22

Spara mitt digitala visitkort

Christoffer Larsson

Entreprenadbesiktning & Energideklaration

christoffer.larsson@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Kenneth Larsson

Entreprenadbesiktning & Energideklaration

kenneth.larsson@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Ulrika Karlsson

Ekonomi- & Projektadministratör

ulrika.karlsson@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Eiler Nielsen

Entreprenadbesiktning & Energideklaration

eiler.nielsen@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Bengt Åke Bengtsson

Entreprenadbesiktning & Energideklaration

bengtake.bengtsson@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Kristin Spindel

Affärsområdeschef Markexploatering & Lantmäteri

kristin.spindel@mexl.se

010-251 19 15
Spara mitt digitala visitkort

Jonny Johansson

Buller & vibration

jonny.johansson@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Victoria Miocic

Entreprenadbesiktning & Energideklarationer

victora.miocic@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Jennie Olsson

Bygg & Projektledning

jennie.olsson@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Johan Rydén

Affärsområdeschef Bygg & Projektledning Göteborg

johan.ryden@mexl.se

010-251 19 19
Spara mitt digitala visitkort

Håkan Söderberg

Entreprenadbesiktning & Energideklaration

hakan.soderberg@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Malin Rohdin Génetay

Bygg & Projektledning

malin.rohdin.genetay@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Patrik Gustafsson

Bygg & Projektledning

patrik.gustafsson@mexl.se

Spara mitt digitala visitkort

Funderar du över något?

Fyll i vår formulär och berätta hur vi kan hjälpa dig.